Struset Nail مایع زودگیر دوغاب های سیمانی تزریقی Struset Nail

دانلود کاتالوگ محصول


شرح خلاصه ای از محصول

استراست Nail یک زودگیر مایع دوغاب سیمانی با عملکرد بالا و غیر قلیایی، غیر سمی و غیر سوزاننده می­باشد که در بازه مصرف متفاوت بسته به گیرش یا مقاومت اولیه مورد نیاز در دوغاب تزریق مصرف می ­گردد.


موارد كاربرد

زودگیر مایع دوغاب استراست Nail جهت دستیابی به گیرش سریع و یا مقاومت اولیه بسیار بالا در دوغاب­های تزریق مصرف می­ گردد. این محصول می­ تواند برای موارد ذیل بکار رود:

 • تزریق دوغاب سیمان در عملیات نیلینگ و استرندینگ
 • تزریق پرده آب ­بند سدها
 • دوغاب تزریق پشت سگمنت ­ها
 • کلیه عملیات تزریقی دوغاب سیمانی که نیاز به گیرش سریع یا مقاومت بالا می­ باشد

عملکرد و مزایا

این زودگیر مایع دوغاب با تسریع واکنش فازهای C3A و C3S و همچنین واکنش با آهک و ایجاد سریع کریستال­ های شیشه ­ای در جهت ­های مختلف در خمیر سیمان، زمان گیرش و مقاومت اولیه را به شدت افزایش می­ دهد.  برخی از مزایای استفاده از این افزودنی عبارتند از:

 • غیر قلیایی و غیر سمی
 • گیرش خیلی سریع و ایجاد مقاومت اولیه بالا در ملات
 • حداقل کاهش مقاومت نهایی در شرایط استفاده صحیح
 • افزایش دوام نسبت به زودگیرهای سنتی
 • فاقد یون کلر و عدم تاثیر بر خوردگی نیل و استرند
 • حفظ سلامت کارکنان نسبت به زودگیرهای قلیایی

اطلاعات محصول

Struset Nail
شکل ظاهری مایع غلیظ بیرنگ یا نباتی
دانسیته (گرم بر سانتی متر مکعب) 0/1 ± 1/35 در 20 درجه سانتی گراد
pH 10 تا 13
میزان یون کلر فاقد یون کلر
زمان ماندگاری حداقل 12 ماه
شرایط نگهداری در بسته بندی اولیه باز نشده به دور از نور مستقیم آفتاب، یخبندان، رطوبت و در دمای 5 تا 35 درجه سانتیگراد نگهداری گردد
بسته بندی گالن 24، بشکه 240 و مخزن 1100 کیلوگرمی

اطلاعات نحوه مصرف

میزان مصرف: میزان مصرف زودگیر مایع دوغاب وابسته به شرایط طرح اختلاط بتن پاششی بین 1 الی 4 درصد وزن مواد سیمانی می باشد. میزان مصرف دقیق هر طرح بهتر است با آزمایش در آزمایشگاه یا محل پروژه تعیین گردد. جهت اطلاعات بیشتر، مصرف محصول خارج از محدوده مصرف و یا مصرف محصول درکنار سایر مواد افزودنی بتن با بخش فنی و تحقیق و توسعه Strumix تماس بگیرید.

نحوه مصرف: به همراه آب مخلوط و یا مستقیم به دوغاب آماده اضافه گردد و بعد از اختلاط حدود 1 تا 2 دقیقه عملیات تزریق انجام گردد.


محدودیت ها

 • بهترین سیمان برای استفاده در کنار این افزودنی بتن سیمان تیپ 1 و 2 می ­باشد و سیمان­های آمیخته و ضدسولفات در عملکرد تسریع گیرش آن تاثیر منفی می ­گذارند.
 • بهتر است که سیمان تازه برای تزریق استفاده شود. طول عمر سیمان در عملکرد گیرش سیمان تاثیر منفی می­ گذارد.

محیط زیست، سلامت و ایمنی

بهتر است زودگیر مایع دوغاب در محیط زیست ریخته نشود و هرگونه شستشوی ظروف پس از مصرف و … به فاضلاب قابل تصفیه انتقال پیدا کند. این محصول برای سلامت و ایمنی افراد خطرناک نمی باشد ولی در تماس با پوست و چشم می تواند ایجاد حساسیت کند. برای مصرف بهتر است که از عینک، ماسک و دستکش مناسب استفاده گردد. برای اطلاعات بیشتر به برگه مشخصات ایمنی محصول رجوع گردد.


مرجع اطلاعات داده شده

تمام اطلاعات این مشخصات فنی براساس آزمایشات آزمایشگاهی و تجربیات پروژه ای شرکت Strumix می باشد. داده های واقعی اندازه گیری ممکن است به علت شرایطی فراتر از کنترل ما متفاوت باشد. توصیه می شود که همیشه از ما آخرین برگه مشخصات فنی محصولات را بخواهید. همچنین زیر ساخت های استفاده و روش درست استفاده در کارگاه بر عهده مشتریان می باشد و بخش فنی Strumix می تواند اطلاعات لازم را در اختیار مشتری قرار دهد و یا با حضور در محل پروژه خدمات فنی لازم را ارائه دهد.